Obchodní referent / referentka - vhodné i pro absolventy Luženice

Aktualizováno:

2. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Luženice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

3000 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
• pečlivost a zodpovědný přístup k práci

Pozice je vhodná i pro absolventy a rodiče na RD.

Náplň práce

ATD Elektronik s.r.o.

Jsme menší rodinná obchodní firma, která byla založena v roce 1994. Hlavním předmětem podnikání je distribuce součástek pro elektroniku. Spustili jsem nový e-shop, postavili novou halu a investovali do podnikového systému. Nehrajeme si na žádné VIZE a MISE. My máme jen jeden skromný CÍL, pracovat v Čechách a vydělávat jako v SRN.

Více informací o společnosti naleznete na www.atd-elektronik.cz.

Náplň práce:
• zpracování obchodní korespondence: poptávky, nabídky, objednávky, potvrzení
• komunikace se zákazníky
• práce na našem e-shopu a novinkách
• reklama na nové produkty

Nabízíme

• práci v nekuřáckém prostředí
• zajímavé finanční ohodnocení
• příspěvek na stravování
• možnost vzdělávání
• firemní telefon
• penzijní připojištění

Termín nástupu: podzim 2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: p.jankovec@atd-elektronik.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 379 723 915 - Petr Jankovec.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391