Elektrotechnik pro chladící boxy - MS Kraj - 50.000,- Opava

Aktualizováno:

2. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 60000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Elektrotechnik Opava

Firma:

Orienta Czech Ostrava

Požadavky

SŠ nebo vyučení v elektro oboru
Řidičský průkaz skupiny B
Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6 - bez vyhlášky ani ránu
Certifikace na F-plyny - firma nabízí možnost dodělat v rámci spolupráce
Zkušenosti s diagnostikou a opravami komerčních chladicích zařízení
Flexibilitu a ochotu cestovat v rámsi MS kraje
Samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce

Servis, diagnostika a opravy chladicích zařízení
Pravidelné preventivní prohlídky
Zpětná hlášení o provedené práci

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v mezinárodní stabilní společnosti - neboj, AJ není potřeba
Zajímavou práci s moderní technikou
Možnost odborného růstu a kariérního postupu - hodně se naučíš, mnoho lidí poznáš
Atraktivní mzdové ohodnocení včetně benefitů - benefity jsou zde jistotou
Práci v malém přátelském kolektivu
Služební automobil - po službě si auto zaparkuješ před domem
25 dní dovolené + 3 dny sick days
Příspěvek na dovolenou, životní pojištění, stravování, úrazové pojištění a další benefity.

Kontaktní osoba:
Weronika Pavlorková
Tel: 734491879