Vedoucí montáže | bez jazyka | 1 směna Třebíč

Aktualizováno:

16. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

133

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Praxe ze strojírenské výroby
- Zkušenosti s vedením lidí
- Znalost NJ či AJ výhodou
- Týmový hráč, schopnost efektivní komunikace

Náplň práce

VEDOUCÍ TÝMU MONTÁŽE? HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Hledáme zkušeného a technicky zdatného leadera, který dokáže efektivně vést tým v dynamickém výrobním prostředí! Nemáte problém s vedením lidí a řízení montážního oddělení by pro Vás bylo výzvou? Otevřenost ke spolupráci napříč společností je pro vás samozřejmostí?

Pokud se nebojíte učit nové věci a vítáte výzvy, pak jste ten pravý kandidát!

A čeho se práce na takové pozici týká?

- Vedení a motivace týmu: Zajištění efektivního chodu montážního oddělení, organizace práce, rozdělování úkolů a dohled nad jejich plněním
- Optimalizace procesů: Aktivní účast na zlepšování pracovních postupů a procesů v dané oblasti
- Spolupráce s ostatními odděleními: Komunikace a koordinace s ostatními odděleními a mistry pro zajištění hladkého průběhu výrobních operací

Nabízíme

- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Flexi pracovní doba
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové vzdělávání

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600