Administrátor technické dokumentace - vhodné pro absolventy Hořovice

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

Co k této pozici budete potřebovat?
Odborné střední vzdělání technického zaměření s maturitní zkouškou
Komunikační a organizační schopnosti
Technické myšlení
Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci
Schopnost pracovat v týmu

Co u vás oceníme?
Znalost práce v MS Office (Word, Excel)
Znalost anglického jazyka (minimálně B1) případně dalšího cizího jazyka
Základní povědomí technického charakteru (spalovací motory, elektro motory,...)
Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Co bude vaší náplní práce?
Vypracování technické dokumentace vyráběného produktu
Zpracování průvodní/zákaznické technické dokumentace
Řešení standardních nebo nestandardních zakázek - nabídek
Samostatné řešení jednodušších technických úkolů

Nabízíme

Co vám za to můžeme nabídnout?
Pestrou náplň práce, při které můžete ukázat své technické znalosti a k tomu odpovídající mzdové ohodnocení.

K tomu je samozřejmostí i příspěvek na stravování ▪ 3 sick days ▪ 25 dnů dovolené ▪ MultiSport karta ▪ možnost osobního rozvoje a vzdělávání ▪ jazykové kurzy ▪ výhodná nabídky elektřiny a plynu ▪ odměna za doporučení zákazníka ▪ káva na pracovišti ▪ uvítací balíček pro nové zaměstnance ▪ dárek při významných životních událostech ▪ nabídka firemních akcí ▪ zvýhodněné služby našeho mobilního operátora ▪ permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Kdy a kde se k nám můžete přidat?
Přidat se k nám můžete ihned, případně se můžeme na termínu nástupu dohodnout
Místo výkonu práce: Hořovice, případně Třebíč

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Jana Michalová
Mobil: 725503266