Vedoucí strategického nákupu pro výrobní společnost Jičín

Aktualizováno:

9. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Hledáme schopného a zkušeného Vedoucího strategického nákupu pro naši výrobní společnost s kanceláří v Jičíně.

Pracovní náplň:
• Řízení a realizace strategických nákupních aktivit
• Vyjednávání podmínek a jednání s dodavateli, včetně zahraničních
• Realizace výběrových řízení
• Aktivní komunikace a udržování vztahů s dodavateli
• Optimalizace nákupních procesů s cílem zajištění kvality a efektivity
• Cestování za dodavateli do zahraničí

Požadujeme:
• Zkušenosti v oblasti strategického nákupu (ideálně ve výrobní společnosti)
• Schopnost vyjednávat a efektivně komunikovat s dodavateli
• Velmi dobrou znalost anglického jazyka (komunikativní úroveň nutností)
• Analytické myšlení a schopnost plánovat dlouhodobé strategie
• Samostatnost, odpovědnost a silné organizační dovednosti
• Ochotu občas cestovat do zahraničí

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení
• Možnost práce z domova (home office)
• Přátelské a profesionální pracovní prostředí
• Příležitost k rozvoji a dalšímu vzdělávání
• Zajímavé cestování spojené s pracovními aktivitami

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na strategickém řízení nákupních procesů, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci!

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth
Mobil: +420 727 931 009