Technik údržby - nová výroba Most

Aktualizováno:

1. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Značka:

A11473

Zařazeno na pozici:

Technik Most, technik údržby Most

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SOU v technickém oboru (elektrotechnika, strojírenství)
* platné osvědčení dle NV 194/2022
* zkušenosti s údržbou výrobních zařízení a technologií
* základní znalosti v oblasti PLC systémů výhodou
* manuální zručnost, samostatnost a schopnost řešit problémy
* ochota pracovat ve směnném provozu

Náplň práce

Hledáte novou výzvu? Chce být součástí nastavení nové výroby a procesů? Rádi se podělíte o své zkušenosti? Napište nám!
Pro novou výrobu hledáme schopného a zodpovědného Technika údržby, který má zkušenosti s údržbou strojů a elektrozařízení.
* zajištění preventivní údržby výrobního a technologického vybavení
* diagnostika a opravy strojů a zařízení
* instalace nových zařízení a jejich uvedení do provozu
* spolupráce s ostatními odděleními při řešení technických problémů
* záznam a analýza poruch za účelem zlepšení provozní efektivity

Nabízíme

* možnost dalšího osobního i profesního růstu
* být součástí týmu, který nastavuje procesy a výrobu od úplného počátku

Kontaktní osoba:
Tereza Ivančenko
Tel: +420 702 229 558