Tiskař Kolín

Aktualizováno:

1. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Kolín

Značka:

A9177

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Kolín, Tiskař Kolín

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SOŠ, SŠ vzdělání - obor polygrafie velkou výhodou, ale ne podmínkou
* Ochota pracovat ve dvousměnném / třísměnném provozu
* Manuální zručnost, fyzická zdatnost a výborný barvocit
* Čistý trestní rejstřík
* Předchozí praxe ve výrobní společnosti a zkušenost s obsluhou strojů vítána

Náplň práce

Pro významnou českou společnost, která patří mezi špičky v oblasti polygrafických řešení, hledáme tiskaře. Uvítáme zkušené i méně zkušené kandidáty. Pokud jste člověk, který si cení práce v živém pracovním prostředí, nebojí se novinek a má chuť se učit, rádi se s Vámi setkáme.
* Zodpovědnost za plynulý chod tiskového stroje
* Zodpovědnost za správné nastavení tiskového stroje
* Realizace tiskových zakázek
* Kontrola kvality tisku

Nabízíme

* Budete kvalitně zaškoleni zkušenými kolegy
* Možnost profesního růstu
* Dotované stravování
* 5 týdnů dovolené
* 2 sickdays
* Nadstandartní příplatky za směny
* Příspěvek na dopravu
* Zvýhodněné ceny tarifů od T-Mobile
* Příspěvek na vstup do Vodního světa
* Zvýhodněné ceny ubytování v hotelech v Mariánských lázních a v Harrachově

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317