Projektový/á vedoucí (elektroinstalace, montáže a automatizace) Praha

Aktualizováno:

17. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

SEAL Communication s.r.o.

Požadavky

- Pokud máte středoškolské vzdělání v elektrotechnice a odbornou způsobilost, jste náš člověk
- Hledáme profíka, který má rád řád a pořádek , ale dokáže si poradit i v nečekaných situacích
- Znalosti v oblasti řídicích systémů jsou výhodou, ale hlavní je chuť věci dotahovat do konce
- Flexibilitu, ochotu cestovat a týmového ducha bereme jako samozřejmost

Náplň práce

- Budete součástí jedinečných projektů, kde se technické výzvy mísí s praktickými řešeními
- Postupně převezmete odpovědnost za organizaci montážních prací a vedení externího týmu
- Společně s dalšími specialisty budete zajišťovat elektroinstalace, nastavovat přístroje a testovat technologie v reálném provozu
- Budete mít volnost přinášet nové nápady, jak věci vylepšit , a zároveň se podílet na realizaci konkrétních technických řešení
- Komunikace s dodavateli a naším projektovým týmem bude denním chlebem

Nabízíme

- Práci na zajímavých projektech, kde se nikdy nebudete nudit
- Podporu při osobním i profesním rozvoji
- Flexibilní pracovní dobu, abyste mohli snadno sladit práci s osobním životem
- Služební vůz a další vybavení k práci
- Přátelskou atmosféru a stabilní zázemí firmy s dlouholetou tradicí

Poznámka

Pokud máte pocit, že je čas udělat krok vpřed a posunout se někam, kde se cení zkušenosti i chuť učit se novým věcem, dejte nám vědět!

Kontaktní osoba:
Radmila Šindýlková
Mobil: +420 733 198 989
Tel: +420 733 198 989