Investiční projektový specialista okres Klatovy, Plzeň - jih

Aktualizováno:

1. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Klatovy, Plzeň - jih

Nabízený plat:

45000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

A10952

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Zkušenosti v realizaci stavebních i výrobně-technických projektů při rozšiřování výroby

Náplň práce

Hledáte práci, kde se nudit nebudete? Pak je pro vás tato nabídka stvořená!
Staňte se mistrem investic a rozvoje v naší dynamické společnosti!

Staňte se hybnou silou změny: Připravujte a realizujte investiční projekty výstavby od A do Z – od plánování a výběru dodavatelů až po kolaudaci a vyhodnocení efektivity.
Buďte strůjcem inovací: Vyhledávejte a implementujte nejmodernější technologie, které posunou naši firmu na novou úroveň.
Propojte se s klíčovými hráči: Spolupracujte s vedením oddělení, centrálou v zahraničí a státní správou.
Komunikujte jako profík: Informujte o projektu a zodpovídejte dotazy s elegancí a přesvědčivostí.
Buďte pánem svého času: Pracujte samostatně a flexibilně, s možností ovlivňovat chod projektů.
Otevřete se světu: Ovládejte angličtinu, francouzština vám bude bonusem.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
Staňte se součástí silné značky: Budete pracovat pro renomovanou firmu s bohatou historií a skvělým jménem na trhu.
Jistota a stabilita: Nabízíme práci na HPP s jistotou pravidelného příjmu a benefitů (jde o dlouholetý projekt).
Finanční ohodnocení: 13. mzda, penzijní připojištění, bonusy, prémie, odměny za jubilea – to vše je u nás samozřejmostí.
Volný čas a vzdělávání: 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy a školení vám pomohou v profesním i osobním rozvoji.
Pohoda na pracovišti: Závodní stravování, docházkový bonus, pravidelné navyšování mzdy a příspěvek na dopravu – u nás se o vás postaráme.
Přátelský kolektiv: V investičním oddělení máme skvělého kolegu, který vás kvalitně vpraví do situace, nebudete na to sám!

Kontaktní osoba:
Martina Benešová
Tel: +420 720 056 424