Lakýrník a přípravář v práškové lakovně (m/ž) Hradec Králové

Aktualizováno:

12. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

28000 - 36000 Kč za měsíc

Značka:

PLHK

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Hradec Králové

Firma:

SV metal spol. s r.o.

Požadavky

- nejdůležitější je pro nás chuť se učit a posouvat svoje dovednosti. Dále se hodí pečlivost, preciznost, manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost za výsledek.
- určitě se neobejdete bez fyzické zdatnosti pro ruční manipulaci s kovovými díly.
- nutná je ochota pracovat v dvousměnném režimu (ranní a odpolední).

Náplň práce

Hledáte práci, kde Vás čeká nejen rozmanitá pracovní náplň, ale i fajn kolektiv, na který se můžete spolehnout? Tak to jste na správném místě. Přidejte se do týmu naší lakovny, kde vládne férový přístup a dobrá atmosféra. Čeká na Vás zajímavá práce, kde Váš přínos bude opravdu vidět. Neváhejte a pošlete nám své CV. Těšíme se na Vás!

Co Vás u nás čeká:

- práškové lakování kovových výrobků (ruční stříkání pistolí), samokontrola kvality a měření nanesených tloušťek.
- obsluha vypalovací pece.
- příprava dílů před lakováním - odmaštění, maskování, broušení, tmelení, obsluha fosfátovací lázně.

Nabízíme

- dvousměnný provoz (ranní a odpolední) s pravidelnou pracovní dobou a volnými víkendy.
- odměny, kdy odměníme tvoje nasazení.
- možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
- skvělý tým, kde si pomáháme a máme lidský přístup.
- pokud jsi nováček, rádi ti všechno ukážeme a pomůžeme ti se zaučit.

Poznámka

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontaktní osoba:
Eva Hochová
Tel: +420 778 477 089