Inženýr výrobních zařízení – Konstruktér / Mechanik Hořátev

Aktualizováno:

15. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořátev

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Nymburk, Mechanik Nymburk

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• VŠ/SŠ technický obor (mechanika, elektrotechnika, automatizace, robotizace)
• angličtina slovem i písmem – základní
• technické myšlení, znalosti mechaniky
• zkušenost s návrhy výrobních strojů a zařízení
• znalosti materiálů a jejich používání
• orientace v současných technologiích
• práce s PC: WIN, OFFICE
• znalost programu SolidWorks – pokročilá
• znalost programu AutoCad – základní
• smysl pro přesnost, zodpovědnost
• ŘP skupiny B
• povědomí o PLC, robotice, senzorice, kamerách – výhodou
• povědomí o systému řízení kvality – výhodu

Náplň práce

• zavádění nových výrobních technologií
• implementace nových výrobních zařízení ve výrobě zdravotnických prostředků
• analýzy, návrhy a realizace úprav výrobních zařízení, automatizace provozu
• projektování a podílení se na návrzích nových výrobních zařízení
• vypracovávání interních dokumentace k výrobním zařízením
• úzká spolupráce s výrobou a procesními inženýry
• komunikace se zahraničními i tuzemskými dodavateli

Nabízíme

• zajímavou práci v mezinárodní firmě zabývající se zdravotnickou výrobou
• práci ve skvělém týmu, kde si navzájem všichni pomáhají
• moderní pracovní prostředí, práce s novými technologiemi
• možnost dalšího profesního rozvoje, školení
• zaměstnanecké benefity: mobilní telefon, notebook, 13. plat fixní, 14. plat na základě osobního hodnocení, příspěvek na penzijní spoření a životní pojištění, dovolená 25 dnů, příspěvek na stravování, firemní akce

Poznámka

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budeme moc rádi, když nám pošlete svůj profesní životopis a průvodní dopis, kde objasněte svoji motivaci pro výkon této práce v naší společnosti.

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171