Vedoucí technologie a konstrukce na HPP_nástup ihned Rosice

Aktualizováno:

22. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Rosice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

90000 - 120000 Kč za měsíc

Značka:

ID 104

Firma:

Lead - Project Advices s.r.o.

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru.
Předchozí praxe min. 2 roky na obdobné pozici ve strojírenství.
Zkušenosti s vedením lidí.
Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace.
Znalost kovových materiálů a jejich vlastností.
Schopnost tvorby technologických postupů.
Práce na PC (MS Office, CAD).
Znalost němčiny - úroveň B2.
Spolehlivost, systematický přístup a ochota učit se novému.

Náplň práce

Vedení týmu konstruktérů a technologů.
Zodpovědnost za organizaci technologické přípravy výroby.
Navrhování technických uspořádání a postupů.
Kreslení v CAD systémech.
Kontrola dodržování technologických postupů.
Optimalizace technologických procesů a sledování nákladů.
Spolupráce na realizaci technologických změn, inovací a zavádění nových produktů.
Komunikace s ostatními útvary společnosti.
Vedení příslušné dokumentace.

Nabízíme

Práci na projektech pro mezinárodní společnosti.
Motivující mzdové ohodnocení.
Stabilní práci ve zdravé strojírenské společnosti.
Vedení zkušeného týmu zaměstnanců.
Možnost profesního růstu.
Pracoviště Rosice u Brna.

Poznámka

Pokud Váš profil odpovídá našim požadavkům, neváhejte nám zaslat Váš životopis ještě dnes! Těšíme se na spolupráci.

Kontaktní osoba:
Hana Adamusová
Mobil: 4963.jiri.adamus
Tel: 774401927