Strážný/á - DPP / DPČ Hulín

Aktualizováno:

30. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hulín

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

140 Kč

Značka:

30090840742

Firma:

LPS GUARD s.r.o.

Náplň práce

Pracoviště Hulín, Supermarket Albert
- Náplň práce: Pochůzková činnost po prodejní ploše. Kontrola bezpečnosti v rámci objektu. Jednoduchá administrativa. Monitoring zákazníků. Eliminace nepoctivých zákazníků. Práce s kamerovým systémem.
- Požadujeme: vhodné i pro OZZ, praxe v oboru výhodou, výpis z rejstříku trestů, věk 18+, chuť pracovat, spolehlivost
- 10 hodinové směny Po-Ne (krátký, dlouhý týden), práce na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti, nástup možný ihned.
- Nabízíme: Možnost dlouhodobé spolupráce. Flexibilní plánování směn. Odměny za záchyty. Zálohy na mzdu.
- Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (paní Ing. Šrámková, tel: 771 239 458), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@lpsguard.cz.