Malíř / natěrač v ZOO Brno

Aktualizováno:

28. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Malíř Brno, Natěrač Brno

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

Jak poznáte, že hledáme právě vás?
• Máte střední vzdělání s výučním listem v oboru malíř, natěrač
• Máte minimálně 3 roky praxe v oboru
• Máte řidičský průkaz skupiny B
• Jste zodpovědný, spolehlivý a samostatný
• Rád pracujete v týmu a oceníte jistotu a stabilitu práce v příspěvkové organizaci města Brna

Náplň práce

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace

Jsme organizace, která inspiruje, váží si rozmanitosti přírody a probouzí zájem o ni společně pečovat. Srdcem zoo jsou lidé, kteří se starají o zvířata v naší péči.

Více informací o společnosti naleznete na www.zoobrno.cz.

Do týmu hledáme spolehlivého a pracovitého kolegu na pozici MALÍŘ, NATĚRAČ.

Co vás u nás čeká?
• Úprava povrchu pro lakování, včetně broušení, opalování čištění a odmašťování ploch
• Máčení, stříkání nebo natírání barvou
• Konečné stříkání ploch
• Tmelení povrchů, lakování, natírání a další způsoby úpravy povrchů, včetně určení vhodného pracovního a technologického postupu
• lepení, sádrování, broušení a penetrace povrchů

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
• Práci na plný úvazek, pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna ročně
• Příspěvek na stravování a penzijní pojištění
• Nástup dohodou
• Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Platová třída 5 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zaručený základní plat podle prokázané délky odborné praxe od 21 300 Kč do 23 510 Kč + osobní ohodnocení po skončení zkušební doby.

Termín nástupu: dle dohody

Místo práce: U Zoologické zahrady 46, 635 00 Brno

Jestli je naše nabídka právě to, co hledáte a chcete se k nám chcete přidat, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu hodeckova@zoobrno.cz do 08.10.2024. Do předmětu e-mailu napište název pozice, o kterou se ucházíte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391