Fakturant / fakturantka se základní znalostí účetnictví Praha 9 - Čakovice

Aktualizováno:

28. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 9 - Čakovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Fakturant Praha

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ vzdělání v ekonomického směru
• praxe na administrativní pozici min. 1 rok
• základní znalost AJ
• zodpovědnost, spolehlivost a přesnost v práci
• komunikační a organizační dovednosti
• znalost MS Office
• práce na pozici účetní - výhodou, nikoliv podmínkou

Náplň práce

SATRA GLOBAL,s.r.o.

Jsme Česká firma, která zajištuje již více než 25 let prodej, pronájem a servis nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků. Naší prioritou byla a bude spokojenost našich zákazníků.

Dodáváme kvalitní a spolehlivé vozíky koncernu Toyota včetně zajištění kompletního autorizovaného servisu.

Více informací o společnosti naleznete na www.satraglobal.cz

Náplň práce:
• fakturace, příprava podkladů pro účetního
• objednávky náhradních dílů u dodavatelů
• komunikace se zákazníky a dodavateli
• administrativní úkoly

Nabízíme

• práci na HPP ve stabilní české společnosti
• dobré mzdové podmínky
• nákup náhradních dílů za výhodnější ceny pro vlastní potřebu
• pracovní doba po-pá

Místo práce: Oderská 333/5, Praha 9 - Čakovice

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@satraglobal.cz

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391