Obchodní zástupce - oblast zemědělství Mratín

Aktualizováno:

28. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Mratín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Praha-východ

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ vzdělání
• praxe v oboru zemědělství
• flexibilita, spolehlivost, důslednost, slušné vystupování a komunikace se zákazníky
• ŘP sk. B

Náplň práce

FYTOZ CZECH, s.r.o.

Jsme stabilní obchodní společnost, která upřednostňuje individuální přístup k lidem a přátelskou atmosféru. Stávající odborné znalosti v našem týmu umožňujeme dále rozvíjet.

Více informací o společnosti naleznete na www.fytozczech.cz.

Náplň práce:
• komplexní servis pro zákazníky
• vyhledávání nových potencionálních partnerů
• podpora prodeje, získávání přehledu o trhu a požadavcích farmářů
• spolupráce s týmem obchodních zástupců
• další aktivity s cílem růstu obchodu

Nabízíme

• prostředí malého kolektivu, vlídného zacházení
• individuální přístup
• možnost stálého doplňování znalostí formou školení

Firemní benefity: penzijní připojištění, stravenky, možnost zvýhodněného nákupu zboží, placené volno mezi Vánocemi

Místo práce: Mratín - Praha-východ

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: irena.dusatkova@fytozczech.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 667 647 - Irena Dušátková.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391