Metrolog / metroložka Sádek

Aktualizováno:

28. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Sádek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ nebo SOU technického směru
• znalost čtení výkresové dokumentace
• praxe s používáním ručních měřidel (posuvné měřítko, mikrometr, výškoměr)
• obsluha 2D a 3D CMM souřadnicové měřící techniky (praxe výhodou)
• znalost vzorkového zařízení PPAP / VDA2 (praxe výhodou)
• znalost AJ nebo NJ
• znalost práce na PC - MS Office

Náplň práce

Agor Tech spol. s r.o.

Hlavními činnostmi společnosti je vstřikování plastů a zpracování různých druhu pryže. Drtivá většina výrobků směřuje do automobilového průmyslu, výjimkou ale nejsou ani zdravotnické potřeby či plastové hračky.

Více informací o společnosti naleznete na www.agor.cz.

Náplň práce:
• měření plastových výrobků dle výkresové dokumentace
• zpracování výsledků měření, generování měrových protokolů
• uvolňování výrobků do výroby dle technické dokumentace

Nabízíme

• mzda dle Vašich zkušeností a praxe
• odborná školení a možnost osobního rozvoje
• benefity (příspěvek na stravování, Q. odměny...)

Místo práce: Sádek - okres Příbram

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hr@agor.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 318 600 140, 730 176 581.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391