Obchodník, skladník, kontrolor / obchodnice, skladnice, kontrolorka Velké Poříčí

Aktualizováno:

8. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Velké Poříčí

Nabízený plat:

32000 - 42000 Kč

Značka:

30084960796

Firma:

VIA-NM s.r.o.

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Náplň práce: fyzická kontrola zboží při příjmu; fyzická kontrola expedovaného zboží na základě vystavených faktur; občasné vychystávání zboží (i objemnějšího, cca 20kg výrobky) dle objednávek, to vše v temperovaných skladech, kdy v zimních měsících teplota klesne až k 3°C. Dále vytváření objednávek, vystavování faktur, komunikace s našimi obchodními zástupci, odběrateli a dodavateli.
Poměr pracovní doby v kanceláři a ve skladu cca 30% : 70%.

Požadavky: zdravotní způsobilost, pečlivost, trestní bezúhonnost, výhodou znalost softwaru Helios Red.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, rozmanitá práce v přátelském kolektivu, zaškolení.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: zivotopis@vianm.cz