Elektrotechnik - částečný homeoffice

Aktualizováno:

27. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Šumperk

Značka:

58811

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nOlomouc

Požadavky

* Absolvent VŠ elektrotechnického zaměření
* Držitel vyhlášky 50/§5, §6
* Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
* Řidičský průkaz skupiny B
* Týmový duch

Náplň práce

* Měření elektrických parametrů elektromotorů podle mezinárodních norem a předpisů
* Práce s frekvenčními měniči
* Konfigurace a měření motorů
* Aplikace nových měřicích metod
* Spolupráce při auditech
* Vyhodnocení výsledků a příprava zpráv - dle naměřených dat
* Podpora inovativních projektů a vývoje nových produktů

Nabízíme

Hledáte příležitost, kde můžete uplatnit své znalosti v elektrotechnice a zároveň se dále rozvíjet? Naše dynamická společnost hledá talentovaného a motivovaného absolventa, který se nebojí nových příležitostí. Pokud máte chuť učit se nové věci, zlepšovat své dovednosti a pracovat s nejnovějšími technologiemi, jste na správném místě!

* Motivující mzda - respektující úroveň znalostí a zkušeností
* Náborový příspěvek
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost částečně pracovat na Home office
* 25 dní dovolené
* Benefit program - pro volnočasové aktivity
* Dotované stravování v areálu společnosti
* MultiSport karta

* místo výkonu práce: Zábřeh

Kontaktní osoba:
Aneta Jurková
Tel: 00420773799245