Přípravář / Přípravář senior

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

9742

Firma:

Skanska a.s.

Požadavky

* SŠ stavební
* výhoda odborné praxe jako kalkulant / rozpočtář nebo přípravář staveb
* komunikační dovednosti
* znalost MS Office (zejména Excel, Word)
* výhodou znalost programů Kros, Aspe, RSV

Náplň práce

ZÁVOD INŽENÝRSKÉ STAVITELSTVÍ HLEDÁ TALENTOVANÉ I ZKUŠENÉ DO ODDĚLENÍ STAVEBNÍ PŘÍPRAVY.

Vaší primární zodpovědností na pozici Přípravář bude vedení a vyhodnocování výběrových řízení, výběr subdodavatelů a dodavatelů materiálu a efektivní vyjednávání s nimi.

VAŠÍ DALŠÍ ODPOVĚDNOSTÍ BUDE:

- sestavování a práce s harmonogramem stavebních prací (MS Project)

- kontrola realizační projektové dokumentace a podkladů (VV)

- podpora při sledování průběžného ekonomického výsledku zakázky

- příprava podkladů k fakturaci, soupisy prací

- tvorba cenových nabídek (silniční stavitelství)

- oceňování staveb dle zadávací projektové dokumentace

- kalkulace vlastních stavebních prací

- provádění přezkoumání projektové dokumentace, komunikace s projektanty

- spolupráce při koordinaci jednotlivých fází stavebních činností

- agenda související se změnami během výstavby (rekalkulace, změnové listy apod.)

- spolupráce a komunikace s techniky na stavbách

Nabízíme

- Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
- Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
- Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
- Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
- Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
- Zaměstnanecký akciový program SEOP
- Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zvýhodněné volání a další nabídky partnerů

Kontaktní osoba:
Jakub Erler