Koordinátor/ka – Laserový svářeč/ka Jihlava

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

46500 - 60000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Svářeč Jihlava

Firma:

GUDMUND s.r.o.

Požadavky

• Vysokoškolské či střední vzdělání v oboru technickém.
• Praxe v oboru alespoň 5 let.
• Anglický NEBO německý jazyk na komunikativní úrovni.
• Výhodou: Znalost laserových systémů Trumpf.

Náplň práce

• Koordinace a optimalizace laserového svařování a popisu.
• Vývoj a implementace procesů do výroby dle požadavků.
• Podpora zavádění nových projektů do výroby (po technické stránce).
• Zavádění nových inovativních metod a systémů.
• Spolupráce s dalšími závody a vývojáři IPN (International Production Network).
• Analýza a vyhodnocování dat.
• Plánování a sledování nákladu přidělené oblasti.
• Směřování a zaškolení kolegů po metodické stránce.

Nabízíme

• Flexibilní pracovní dobu.
• Možnost pracovat z domova
• 25 dnů dovolené.
• 13. a 14. mzda.
• Cafeterii – příspěvek 9.000 Kč/rok (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
• Dotované stravování.
• Finančně podporované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů.
• Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.

Poznámka

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov.
Nástup: Nástup je možný IHNED.

Kontaktní osoba:
Barbora Nováková
Mobil: +420 608 749 645