Administrativní pracovník/ce v logistice Ostrava - Kunčice

Aktualizováno:

27. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava - Kunčice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000 - 28000 Kč za měsíc

Firma:

UTP Czech s.r.o.

Požadavky

Společnost UTP Czech s.r.o. se zabývá výrobou barev pro automobilový průmysl. Důrazem na inovativní partnerství a vysokou konkurence schopností našich výrobků se řadíme mezi významné subdodavatele automobilek Hyundai a Kia Motors. V současné době hledáme novou posilu do našeho teamu administrativy.

• SŠ/VŠ vzdělání
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Zkušenost z obdobné pozice v administrativě/logistice výhodou
• Znalost práce na PC
• Uživatelská znalost MS Excel (zvládnutí základních funkcí a práce s kontingenčními tabulkami)
• Orientace na internetu
• Samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
• Řidičský průkaz sk.B

Náplň práce

• Příjem a zpracování objednávek v programu Pohoda
• Vystavování dodacích listů
• Inventury skladu
• Tvorba reportů
• Podpora korejského vedení společnosti
• Další administrativní činnosti

Nabízíme

• Stabilní zaměstnání v malém kolektivu
• Různorodá náplň práce, využití anglického jazyka
• Systém bonusů
• Plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč
• Mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely
• Jednosměnný provoz 7:00-15:30
• Pracovní doba bez přesčasů
• 20 dní dovolené + za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc

Kontaktní osoba:
Jiří Kolář
Tel: +420739769299