Řidič sk. C s ADR Ostrava - Kunčice

Aktualizováno:

27. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava - Kunčice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 32000 Kč za měsíc

Firma:

UTP Czech s.r.o.

Požadavky

UTP Czech s.r.o. je společnost, která se zabývá výrobou barev a ředidel pro automobilový průmysl. V současné době hledáme nového kolegu na pozici Řidič sk. C s ADR. Jedná se o paletový rozvoz našich výrobků skříňovými vozidly 12t a 18t.

Vaším úkolem bude:

• Předchozí praxe
• ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče
• Osvědčení o zkoušce ADR (v případě propadlého osvědčení zajistíme prodloužení)
• Spolehlivost
• Fyzickou zdatnost pro manipulaci s paletami na autě

Náplň práce

• Kontrola objednávek dle vychystávacího listu
• Rozvoz objednávek – máme pravidelná místa závozu v okolí Ostravy a Polsko do 100 km od pobočky
• Denní nájezd 100-300 Km, 1-3 vykládky
• Nástup možný od 2. poloviny října/začátek listopadu

Nabízíme

• Jednosměnný provoz 7:00-15:30 hod (bez víkendů a svátků)
• Výkonnostní a docházkový bonus
• Plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč
• Mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely

Kontaktní osoba:
Jiří Kolář
Tel: +420739769299