Obsluha vinotéky Kroměříž

Aktualizováno:

27. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kroměříž

Nabízený plat:

140 Kč

Značka:

30069560785

Firma:

VÍNO HRUŠKA s.r.o.

Náplň práce

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: aktivní prodej zboží ve vinotéce, komunikace a poskytnutí informací zákazníkovi o víně a ostatních produktech, práce na pokladním systému, manipulace s penězi
- Požadujeme: flexibilní proaktivní přístup, empatičnost, cílevědomost, zodpovědnost a komunikativnost
- Výhodou: Práce na PC, obchodní znalosti
- Nabízíme: zkrácený pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce i na dohodu o pracovní činnosti, firemní školení, finanční ohodnocení 140 Kč/hod + % z obratu, firemní benefity, stravenkový paušál, pracovní doba PO-PÁ - odpolední směny
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: martina.kilianova@vinohruska.cz, příp. kontakt telefonicky kdykoliv (paní Slavíková, tel. 724 397 911).