Seřizovač - Mladá Boleslav

Aktualizováno:

18. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Mladá Boleslav

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

**Náplň práce:**
- Seřizování a údržba výrobních strojů a zařízení, včetně vyfukovacích a vstřikovacích strojů a automatických linek.
- Řešení technických závad a zajištění správného provozu zařízení.
- Spolupráce při výměnách a úpravách nástrojů.
- Optimalizace nastavení strojů pro efektivní provoz.

**Požadujeme:**
- Technické vzdělání nebo praxi na obdobné pozici.
- Znalost technologií vstřikování a vyfukování plastů.
- Manuální zručnost a schopnost řešit technické problémy.
- Pozitivní přístup a férové jednání.
- Základní znalost pneumatiky, hydrauliky a robotiky (např. KUKA) – výhodou, nikoli podmínkou.
- Základní uživatelskou znalost práce na PC.
- Ochotu se učit a rozvíjet své dovednosti.

**Co nabízíme:**
- Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů.
- Čisté a bezpečné pracovní prostředí v dynamicky rostoucí firmě.
- Férový přístup a plné dodržování pracovněprávních předpisů.

Pokud máte technické znalosti, smysl pro detail a chuť pracovat v přátelském prostředí, přidejte se k nám!

Kontaktní osoba:
Kristýna Veselá
Tel: 720759856