Fyzioterapeut Blansko

Aktualizováno:

26. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Blansko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

60000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

* Vzdělání a zkušenosti v oboru fyzioterapie
* Odpovídající profesní kvalifikaci a registraci
* Empatii, komunikativnost a schopnost práce s různými typy pacientů
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Náplň práce

* Provádění diagnostiky a léčebných postupů dle individuálních potřeb pacientů
* Sestavování a implementace rehabilitačních plánů
* Monitorování pokroku pacientů a přizpůsobení terapeutických přístupů
* Spolupráce s dalšími zdravotnickými pracovníky

Nabízíme

Pracoviště je v Blansku, které je výborně dostupné z Brna
Moderní vybavení – pracujte s nejnovějšími technologiemi a metodami
Příjemné pracovní prostředí
Možnosti profesního rozvoje – podporujeme další vzdělávání a specializaci
Flexibilní pracovní doba – přizpůsobíme pracovní dobu vašim potřebám

Kontaktní osoba:
Tereza Bocanová
Mobil: 728 467 177
Tel: 728 467 177