Lékař - Pediatr Pelhřimov, Tábor, Pacov, Jihlava

Aktualizováno:

26. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Pelhřimov, Tábor, Pacov, Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

130000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Lékař/lékařka Pelhřimov

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

* Specializaci v oboru praktického lékařství pro děti a dorost nebo pediatrie dle platných předpisů
* Schopnost samostatného rozhodování v lékařských záležitostech
* Morální a občanskou bezúhonnost
* Vstřícný přístup k pacientům
* Zájem o péči o děti a dorost s důrazem na jejich zdraví a celkový rozvoj
* Schopnost poskytovat emocionální podporu dětem i jejich rodinám v náročných situacích

Náplň práce

* Diagnostika a léčba běžných i komplexních onemocnění u dětí a dorostu
* Prevence chorob a poruch ve vztahu k dětskému věku a individuálním potřebám pacientů
* Poskytování preventivních očkování a sledování vývoje dětí
* Spolupráce s ostatními zdravotnickými profesionály při multidisciplinárním přístupu k péči o děti a dorost
* Vedení lékařské dokumentace a záznamů o pacientech

Nabízíme

* Nadstandardní finanční ohodnocení
* Hrazené cestovné: Náklady spojené s cestováním do zaměstnání a z něj jsou hrazeny klinikou
* Firemní byt: Lékařům je k dispozici firemní byt zajištěný klinikou pro pohodlné ubytování v blízkosti pracoviště
* 5 týdnů dovolené
* Podporu dalšího vzdělávání včetně specializačního vzdělávání
* Flexibilní pracovní úvazek dle Vašich preferencí
* Moderní pracovní prostředí vybavené nejnovější technologií
* Nadstandardní lékařská péče
* Multisport karta, stravenková karta

Kontaktní osoba:
Tereza Bocanová
Mobil: 728 467 177
Tel: 728 467 177