Pediatr - lukrativní výdělek a bonusy

Aktualizováno:

26. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Jeseník

Značka:

60890

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* Odbornou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. základní kmen či specializovaná způsobilost v oboru pediatrie
* Zdravotní způsobilost dle vyhlášky č. 271/2012 Sb., o zdravotní způsobilosti zdravotnického pracovního a jiného odborného pracovníka
* Praxi v oboru vítána
* Schopnost zvládat zátěžové a krizové situace
* Trestní bezúhonnost

Náplň práce

* Běžná pracovní činnost na pro pracoviště dětského a novorozeneckého oddělení

Nabízíme

Hledáte nové pracovní uplatnění ve zdravotnictví? Je Vaším cílem pracovat na dětském a novorozeneckém oddělení?

Pošlete nám Váš kontakt a my se Vám ozveme s detaily!

PEDIATR - LUKRATIVNÍ VÝDĚLEK A BONUSY

* Nástupní bonus - dle rozdělení L1, L2, L3
* Nadstandartní finanční ohodnocení
* Pracovní poměr na plný úvazek
* Možnost vzdělávání
* 25 dnů dovolené + 2 dny placeného pracovního volna
* Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
* Možnost rekondičních pobytů
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce: Jeseník

Kontaktní osoba:
Daniela Hůrková
Tel: 00420739425983