Plánovač/ka výroby Brno, Česko

Aktualizováno:

26. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

53000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1619542-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ příp. SŠ vzdělání se strojním zaměřením velkou výhodou
* praxe ve strojírenské výrobní firmě nebo zkušenosti s plánováním výroby
* znalost práce v MS Office (především Excel – funkce, tabulky atd.), MS Project výhodou
* znalost práce v systému SAP výhodou
* aktivní znalost angličtiny velkou výhodou (alespoň B1)

Náplň práce

* příprava detailních i dlouhodobých plánů jednotlivých výrobních pracovišť pro nadcházející období
* tvorba časových plánů projektů, případně zakázek (v SAP / MS Project)
* identifikace vhodných dílů pro externí opracování (Outsourcing) v případě přetížení výrobních kapacit
* denní kontrola termínových odchylek a jejich aktivní řešení
* řízení výroby přípravků a speciálního nářadí

Nabízíme

* příjemný kolektiv a zázemí stabilní zahraniční firmy s velkou tradicí
* pokud se ukážete jako schopný a spolehlivý pracovník, můžete se v budoucnu posunout na pozici vedoucího nebo na pozici manažera ve výrobě
* pracovní doba 7,5 hodiny týdně
* odborné vzdělávání
* možnost home office dle domluvy
* roční bonus
* 25 dnů dovolené, 3 sick days
* benefity v hodnotě 30000 Kč ročně
* Multisport karta
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* dotované obědy - 65%
* pružná pracovní doba

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371