Projektant/ka betonových mostů Vysoké Mýto

Aktualizováno:

25. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vysoké Mýto

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1618463-1

Zařazeno na pozici:

Projektant Ústí nad Orlicí

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ vzdělání se zaměřením na mostní stavitelství
* praxe na obdobné pozici v projekční oblasti vítána
* znalost práce na PC (AutoCad a MS Office)
* komunikativní, zodpovědný týmový hráč schopný samostatné práce
* motivace k soustavnému osobnímu rozvoji a vzdělávání
* aktivní přístup k práci a orientaci na výsledek

Náplň práce

* Projektování betonových mostů se vším co k tomu patří:)

Nabízíme

* práce v příjemném pracovním prostředí nových kancelářských budov
* odpovídající finanční ohodnocení (dle praxe a zkušenosti v oboru)
* vzdělávání, odborná školení
* stravenky
* penzijní připojištění
* benefitní zaměstnanecký program
* 1 týden dovolené nad zákonný rámec, 3 dny zdravotního volna
* nástup možný ihned

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371