Projektant dopravních staveb Vysoké Mýto

Aktualizováno:

25. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vysoké Mýto

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1618477-1

Zařazeno na pozici:

Projektant Ústí nad Orlicí

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na silniční stavitelství
* praxe v oblasti projekce dálnic, nebo silnic I., II. nebo III. tříd
* uživatelská znalost práce na PC (AutoCad a MS Office)
* komunikativní, zodpovědný týmový hráč schopný samostatné práce
* motivace k soustavnému osobnímu rozvoji a vzdělávání
* aktivní přístup k práci a orientaci na výsledek
* ŘP skupiny B, aktivní řidič

Náplň práce

* projektování silničních staveb jak menšího rozsahu, tak především většího rozsahu, jako jsou rychlostní silnice, dálnice
* samostatná projekční činnost
* účast na stavbě v průběhu její realizace

Nabízíme

* práci v příjemném pracovním prostředí nových kanceláří
* odpovídající finanční ohodnocení (dle praxe a zkušenosti v oboru)
* roční odměny ve výši několika mezd
* vzdělávání, odborná školení
* stravenky
* penzijní připojištění
* benefitní zaměstnanecký program
* 1 týden dovolené nad zákonný rámec, 3 dny zdravotního volna

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371