Koordinátor mezinárodních silničních přeprav Ostrava

Aktualizováno:

25. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Značka:

A11497

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ s maturitou
* PODMÍNKOU je praxe ve spedici nebo dopravě alespoň 2 roky
* Komunikativní znalost anglického jazyka (zahraniční zákazníci)
* Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
* Aktivní přístup k plnění pracovních úkolů a vyhledávání nových klientů
* Odolnost vůči stresu
* Týmová práce

Náplň práce

Logistická společnost s působností ve více než 20 zemích, se silným zastoupením v centrální a východní Evropě a důrazem na individuální přístup ke každému zákazníkovi hledá kolegu či kolegyni do menšího, přátelského týmu, který převezme zodpovědnost za koordinaci přepravy zboží v rámci západní Evropy.
* Práce v nové logistické společnosti s mezinárodním přesahem.
* Efektivní plánování tras pro kamiony.
* Koordinace procesu nakládky a vykládky s klienty a dopravci.
* Komunikace s dopravci a obchodními partnery.
* Spolupráce s kolegy mezi pobočkami.

Nabízíme

* Příjemný kolektiv a kancelář v centru Ostravy
* Konkurenceschopné platové ohodnocení + bonusy dle vlastního přínosu
* Flexibilní pracovní dobu
* Práci v mezinárodní společnosti
* Mobilní telefon + notebook

Kontaktní osoba:
Ivana Zdráhalová
Tel: +420 724 439 961