Dělník, skladník - ranní směna od 6:00, nástup ihned Olomouc

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

28600 Kč za měsíc

Značka:

OLOMOUC - dělník

Zařazeno na pozici:

Dělník Olomouc, Skladník Olomouc

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

-fyzickou zdatnost (jedná se o manuální práci, manipulaci s břemeny, proto je nezbytné mít dobrou fyzičku)
-chuť do práce
-čistý trestní rejstřík
-spolehlivost a samostatnost by Vám také měly být vlastní
-ŘP sk. B výhodou
-pokud budete mít zkušenosti s prací na VZV a oprávnění taky výhodou

Náplň práce

-hledáme manipulačního dělníka, který bude přijímat odpad, třídit odpad, uskladňovat odpad a odpadní nádoby, kompletovat dodací a vážní lístky atd.

Nabízíme

-jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou mzdu vždy do 15. dne v měsíci
-řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
-budete pracovat 8 hod/denně pouze na ranní směnu - více času pro sebe a rodinu
-nástup možný po domluvě ihned
-mzda 28 600,-Kč
-benefity, které Vám nabízíme ihned po nástupu: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 140 Kč, kafetérii, občerstvení na pracovišti, pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, věrnostní odměny pro řidiče, firemní akce, firemní soutěže, slevy na různé zboží a služby,...

Poznámka

Práce je z hlediska BOZP vhodná pro muže. Jedná se o manipulaci s těžkými břemeny.
V případě, že se Vám naše nabídka líbí, pošlete prosím Váš kontakt, strukturovaný životopis a my se Vám ozveme nazpět v nejbližších dnech.
Děkujeme za Váš zájem.

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková
Mobil: 778960100
Tel: 778960100