Operátor výroby s náborovým příspěvkem 12 000 Praha 10 Hostivař

Aktualizováno:

14. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 10 Hostivař

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PraVik

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Praha

Firma:

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Praha

Požadavky

️ Praxi minimálně 3 roky ve výrobě na poloautomatizovaných linkách
️ Manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici
️ Jeřábnický a vazačský průkaz je výhodou
️ Čistý trestní rejstřík

Náplň práce

Řízení a obsluha strojů a výrobních linek na výrobu kabelů
Izolace vodičů a splétání výplně kabelů
Pancéřování a oplášťování kabelových duší
Kontrola a nastavování parametrů pro zajištění kvality

Nabízíme

Stabilní práci s dobrým platem
5 týdnů dovolené – užijte si volno (187,5 hodiny ročně!)
️ Stravenky až 250 Kč/den a firemní jídelna s výběrem 5 jídel každý den
Benefitní poukázky 600 Kč/měsíc
️ Multisport karta pro sportovní nadšence
Zvýhodněné volání s T-Mobile
Penzijní a životní připojištění po roce zaměstnání
Výborná dostupnost MHD – autobus staví přímo u firmy, nebo můžete využít firemní parkoviště

Kontaktní osoba:
Marcela Viková
Mobil: 604 216 147