Energetik - nová řešení Opava

Aktualizováno:

25. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1617725-1

Zařazeno na pozici:

Energetik Opava

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektortechniky, energetiky, strojírenství nebo obdobný technicky zaměřený obor
* velmi dobrá orientace v oboru energetiky
* schopnost dobré komunikace se zákazníky, prezentace, ochota vyjíždět k zákazníkům

Náplň práce

* poradenství v oboru energetiky - budete navrhovat koncepci řešení, komunitní energetika, počítat a navrhovat zdroje a akumulace, SVR - služby výkonové rovnováhy, nákupy na DT + VDT, 1/4Max
* budete prezentovat vlastní systém energetického managementu
* budete zpracovávat nabídky systému energetického managementu
* komunikace se stávajícími zákazníky, prezentace

Nabízíme

* práce na HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
* 5 týdnů dovolené
* stravenkový paušál v maximální výši
* mobil se zvýhodněným tarifem

Kontaktní osoba:
Martina Radkovičová
Tel: +420 603 488 829