Elektrotechnik s AJ | občas se podíváš i do světa (40 - 50.000 Kč) Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

25. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

0000032401

Zařazeno na pozici:

Elektrotechnik Ústí nad Orlicí

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
* technické znalosti - praxe výhodou
* AJ komunikativní slovem i písmem
* uživatelská znalost práce na PC
* ŘP sk. B
* časová flexibilita

Náplň práce

Rozumíš strojům a tvé srdce patří elektrotechnice? Chceš být opěrným bodem pro zákazníky po celém světě? Čeká tě fajn práce hlavně na naší pobočce, ale občas budou i příjemné cesty do zahraničí. Nečeká tě nudná práce, ale naopak dostaneš po zaučení i určitou volnost a flexibilitu. Ozvi se, domluvíme se na podrobnostech a poznáš nás a náš úspěšný business!

* hlavní náplní tvé práce bude vývoj a instalace moderních strojů přímo na naší pobočce
* budeš denně v kontaktu s našimi zákazníky v ČR i v zahraničí - jako jejich podpora
* občas se zúčastníš i výjezdu do zahraničí, kde se bude instalovat nový stroj
* kombinace práce v dílně a hlavně v kanceláři
* testování prototypů a uvádění do provozu
* vyrábíme moderní stroje pro průmyslové využití (kombinace mechaniky, senzoriky, pneumatiky, atd.)

Nabízíme

* na pobočce pracujeme na 1 směnu, na výjezdu je to flexibilní
* 5 týdnů dovolené
* zaučení zkušeným kolegou
* příspěvek na dojíždění
* příspěvek na dovolenou nebo volnočasové aktivity
* zajištěné stravování
* a další...

Kontaktní osoba:
Barbora Chaloupková
Mobil: +420 725 428 073