Oblastní vedoucí, manažer, koncipient Cheb, Sokolov, Mariánské lázně

Aktualizováno:

24. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb, Sokolov, Mariánské lázně

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

40000 - 100000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Firma:

Kapitol Západ - Plzeňsko

Požadavky

Koho mezi sebou rádi uvidíme?

Každého kdo:
- rád komunikuje s lidmi a úsměv mu není cizí
- je kreativní a má chuť naučit se spoustu nových věcí
- drží slovo a je férový v jednání
- když bude potřeba zvládne i práci o víkendu
- volant ani počítač Vám není cizí
- má své cíle za kterými je ochoten si jít a ne jen "řečnit"

Náplň práce

Jak bude vypadat Váš pracovní den, nebo týden?

převážně home office, max. 4h denně (víkendy většinou volné)

Nabízíme

Proč zrovna s námi?

- máme 28 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení
- jeden z nejlépe zpracovaných systému na finančním trhu
- bereme Vás jako partnera, individuálně přistupujeme ke každému, kdo s námi dělá
- potřebujete volno, posunout si práci, nebo upravit týden? - není problém.....
- pomůžeme Vám se vzděláním, takže budete cennější jak pro nás, tak i na trhu práce

Poznámka

Zaujala Vás nabídka? Nejlepší bude poznat se osobně a říct si i detaily ;-)

Kontaktní osoba:
Miroslav Dusil
Mobil: 608 903 020