Inženýr/ka zákaznické kvality Milovice

Aktualizováno:

23. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Milovice

Značka:

A11482

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru).
* Min. 2 roky praxe na obdobné pozici.
* Pokročilá angličtina včetně technické terminologie.
* Znalost systémů řízení kvality a dokumentace.
* Pečlivost, samostatnost a aktivní přístup k řešení problémů.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, předního dodavatele do automotive, který se zabývá výrobou kompozitních materiálů z uhlíkových a skleněných vláken, hledáme kandidáty na pozici Inženýr zákaznické kvality.
* Analýza a řešení reklamací včetně přípravy 8D reportů.
* Tvorba referenčních vzorků a zajišťování rekvalifikačních zkoušek výrobků.
* Zavádění nových výrobků do sériové výroby a plánování výrobkových a procesních auditů.
* Správa zákaznických portálů, zajišťování vzorkování a komunikace se zákazníky.
* Sběr a analýza dat o spokojenosti zákazníků.
* Spolupráce s dalšími odděleními při zajišťování vysoké kvality výrobků.

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou.
* 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost Homeoffice.
* Stravenky v hodnotě 150 Kč/den
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
* Multisport karta, E-benefit karta, kafetérie.
* Bonus za přivedení nového kolegy (10.000–40.000 Kč).
* Další benefity jako pojištění odpovědnosti, firemní akce a slevy u partnerů.

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317