Finanční účetní (ž/m) - až 50.000 Kč okres Tachov

Aktualizováno:

23. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Nabízený plat:

45000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A11483

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Vzdělání ekonomického směru nebo praxe v oboru
* Trestní bezúhonnost
* Ochota učit se novým věcem
* Znalost systému SAP podmínkou
* Angličtina pro denní komunikaci (min.B1)

Náplň práce

Hledáte zaměstnání, kde můžete plně využít své účetnické dovednosti? Domluvíte se dobře anglickým jazykem? Pokud ano,  pak je tato příležitost možná to, co hledáte!
* Vedení běžného účetnictví a sledování změn v účtech zákazníků v souladu s právními předpisy a při dodržování lhůt

Nabízíme

* Dobré finanční ohodnocení
* Práci v příjemném moderním pracovním prostředí
* Možnost kariérního růstu
* Částečně dotované stravování (mají jídelnu, kam denně dováží dobré obědy z místní restaurace)
* Pružná pracovní doba (ale v hodinách 9-14 hod musí být v práci)
* Po odpracovaném roce 13. mzda
* Po odpracovaném roce benefitní kartička na 5000 Kč
* Jazykové kurzy AJ
* Nástup možný ihned či dohodou

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523