HR Specialista/Specialistka Vyškov

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Značka:

MP 57969

Zařazeno na pozici:

HR Specialista Vyškov

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Pro mezinárodně úspěšnou výrobní společnost se sídlem ve Vyškově hledám nového kolegu nebo kolegyni, který doplní tým HR jako HR specialista/support
Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, domluvíte se bez problému anglicky a bydlíte ve Vyškově nebo v okolí, tak možná hledám právě Vás!

Máte praxi na pozici HR support/specialist/generalist alespoň 2 roky (ideálně z výrobního mezinárodního prostředí)
Domluvíte se anglicky psanou i mluvenou formou
Orientujete se v zákoníku práce a umíte pracovat v personálních systémech

Náplň práce

Postaráte se o veškerou administrativu a právní dokumentaci týkající se personální agendy
Budete udržovat veškeré údaje o zaměstnancích v interních systémech
Budete se podílet na náboru zaměstnanců
Budete spolupracovat s hiring manažery z různých oddělení a se mzdovou účtárnou
Bude podporou pro zaměstnance

Nabízíme

Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
Flexibilní pracovní dobu
Možnost využití home office
Smlouvu na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou
Příspěvek na penzijní pojištění
Dotované obědy
Hrazené sportovní aktivity
Jazykové kurzy
Příměstské tábory pro děti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Sára Sirá
Tel: +420 773 769 208