Kontrolor kvality svárů - 44.000 - 50.000 Kč Stříbro

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Nabízený plat:

44000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A11478

Zařazeno na pozici:

kontrolor Tachov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ technického směru (strojírenství), popř. jiné odborné vzdělání (praxe výhodou)
* Znalost práce v programech Word, Excel
* Znalost němčiny nebo angličtiny velkou výhodou
* Praxe ve svařování (kvůli kontrole svárů)
* Znalost čtení technické dokumentace v oboru strojírenství PODMÍNKOU

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu, kde můžete využít své odborné znalosti v oblasti svařování a máte zájem o perspektivní a dobře placenou práci?  Aktuálně hledáme zkušené kandidáty na pozici Kontrolora kvality svárů! Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis a my zavoláme.
* Zajištění výstupní kontroly finálních výrobků
* Zajištění mezioperační kontroly vybraných dílů
* Výkon funkce inspektora jakosti výstupní kontroly
* Kontrola svárů

Nabízíme

* Mzda: 44.000 Kč
* Jednosměnný provoz
* Měsíční prémie 15%
* Náborový příspěvek 20.000 Kč
* 5 týdnů dovolené
* Vzdělávací kurzy/školení
* Závodní stravování nebo stravenky
* Možnost i ubytování v místě
* 13. plat
* Nástup možný ihned přímo do kmene firmy

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523