Technický vedoucí údržby (65-80.000 Kč) 1 směna

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Brno

Značka:

60739

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* Praxe na obdobné pozici
* AJ na úrovni B1
* Komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce

* Orientovat se v technologiích jako vzduchotechnika a elektrozařízení
* Organizovat údržbu a plánovat opravy
* Řešit finance spojené se správou majetku
* Zajišťovat revizní zkoušky a hlídat termíny
* Jednat s dodavateli o opravách a údržbě
* Koordinovat podpůrné služby, od údržby po úklid.

Nabízíme

Jste král údržby, který má plán na každý problém? Umíte pracovat samostatně? Není pro Vás problém organizovat práci sobě i ostatním? Přijďte k nám a ukažte, jak se to dělá.

* 5 týdnů dovolené
* 13. mzda
* Bonusy, prémie
* Příspěvek na dopravu, penzijko, životko
* Ubytování
* Závodní stravování
* Práci na jednu směnu
* Místo výkonu práce: Brno

Kontaktní osoba:
Nikol Rosendorfová
Tel: 00420778407765