Operátor výroby s možností kariérního růstu – Český Těšín

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Český Těšín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Český Těšín

Požadavky

Zkušenosti z výroby jsou výhodou, nikoli podmínkou – vše vás naučíme
Manuální zručnost a chuť pracovat v týmu
Flexibilita a ochota pracovat ve směnném provozu
Nástup možný ihned

Náplň práce

Obsluha moderních výrobních zařízení
Manipulace s produkty a zajištění plynulého chodu výroby
Kontrola kvality a dodržování vysokých standardů
Balení a příprava produktů pro expedici

Nabízíme

Atraktivní mzda: 125 až 166 Kč/hod. v závislosti na zkušenostech
Výkonnostní bonus až 10 000 Kč měsíčně – vaše snaha se cení!
Docházkový bonus 1 500 Kč – odměňujeme spolehlivost
Příplatek 50 % za práci přesčas
Dotované stravování – ušetříte na obědech
Možnost přechodu na trvalý pracovní poměr po úspěšném dokončení zkušební doby

Poznámka

Připojte se k našemu týmu a staňte se součástí stabilní firmy, která si váží svých zaměstnanců.

Kontaktní osoba:
Jana Jokielová
Mobil: +420 770 108 592