Výroba autosedaček - mzda až 37000,- + svoz zajištěn! Bezděčín Česká Lípa

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Lípa

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

32000 - 37000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

2852*1.004

Firma:

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Požadavky

● zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou
● manuální zručnost a fyzická kondice

Náplň práce

● montáž rámů autosedaček, kabelů a plastových součástek na sedačky
● čalounění sedaček kůží nebo textílií

Nabízíme

● základ mzdy 27 000 Kč, po zaučení navýšení mzdy
● průměrná měsíční hrubá mzda ve zkušební době je 29 000 Kč
● po zkušební době navýšení mzdy o bonusy
● měsíční mzda po zkušební době 32 000 - 37 000 Kč
● příplatky za svátky a přesčasy
● za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 130 Kč
● 25 dní dovolené
● svoz z České Lípy
● týdenní finanční zálohy ve výši 2 000 Kč
● dostanete od nás pracovní oblečení
● ubytování ZDARMA - svoz z ubytování do práce a zpět je naši bezplatnou svozovou dopravou
● volné víkendy
● každodenní péče koordinátora
● perspektivní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci

Místo výkonu práce: Bezděčín

Kontaktní osoba:
Karla Ježíková
Mobil: +420731619063