Finanční controller Mikulov

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Mikulov

Značka:

MP 57959

Zařazeno na pozici:

Controller Břeclav

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Do mezinárodně úspěšné společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou kompletních systémů pro vytápění a chlazení, hledáme nového kolegu, který doplní finanční tým.
Rozhlížíme se po někom, kdo má zkušenosti z oblasti controllingu z výrobního prostředí a domluví se anglicky.

Výhodou je vzdělání ekonomického směru
Máte předchozí zkušenost z oblasti controllingu z výrobního prostředí
Domluvíte se anglicky
Umíte pracovat v Excellu na pokročilé úrovni (Oracle a Power BI je výhodou)

Náplň práce

Spolupráce na sestavování rozpočtů, nákladů a investic
Příprava různých analýz a reportů a jejich následná prezentace
Sledování odchylek v rozpočtu
Spolupráce na uzávěrkách a auditech
Plánování a kontrola cash flow

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dopravu
Flexipassy
Závodní stravování
Vzdělávací kurzy a odborná školení
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Systém Kafeterie

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Sára Sirá
Tel: +420 773 769 208