Montážní dělník mechanických zařízení - pouze na ranní směnu Litoměřice

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Značka:

MP 56994

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Hledám šikovného zámečníka na jednosměnný provoz pro projekty v Litoměřicích a u zákazníků.
Možnost nástupu ihned.

vyučen/a v oboru zámečník, elektromechanik, strojírenství (výhodou vyhláška č. 50/1978 Sb.)
schopnost týmové spolupráce
samostatnost, zodpovědnost
řidičský průkaz skupiny B
angličtina výhodou, alespoň mírně pokročilá (dovolenková úroveň)

Náplň práce

Budete zajišťovat výrobu zakázky v souladu s technickou a výkresovou dokumentací, provádět montážní a servisní činnost pro výrobní systémy.
Pozice je vhodná pro absolventy strojírenských nebo elekromechanických oborů.

Nabízíme

HPP - vhodné pro absolventy
perspektivní, dlouhodobé zaměstnání
zázemí stabilní a prosperující nadnárodní firmy
přátelský tým spolupracovníků, kteří vás zaučí a přivítají ve firmě
využívání firemních benefitů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Jana Maredová Kočárková
Tel: +420 604 226 079