Elektromechanik údržby - mzda až 40 000 Kč + bonus/prémie Prostějov

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SOU/SŠ vzděláni v oboru
• odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
• svědomitost, pečlivost, pracovitost a flexibilita

Výhodou:
• zkušenosti z odborné pozice

Náplň práce

PROFROST a.s. - výrobce pečiva

Více informací o společnosti naleznete na www.profrost.cz.

Náplň práce:
• kontrola výrobních linek a dalších zařízení v pekařské výrobě, zajištění jejich údržby a oprav

Nabízíme

• práci na HPP - doba neurčitá
• práce v moderním závodě ve smíšeném kolektivu, směny dle harmonogramu, délka směny 12 hodin, nepřetržitý provoz
• perspektivní zaměstnání

Benefity:
• bonus/prémie
• příspěvek na dopravu
• stravenky/příspěvek na stravování

Mzdové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Místo práce: J.B.Pecky 4446/15, Prostějov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sekretariat@profrost.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 582 300 888 - Zdenka Marečková.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391