System Operations Senior Manager - nástupní mzda až 80 000 Kč Cheb

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• VŠ vzdělání (alternativa: SŠ vzdělání s 10letou praxí v logistice a znalostí skladových systémů)
• spolehlivost, pečlivost, flexibilita
• zodpovědný přístup k přidělené práci
• znalost skladových procesů / produktů /
• aktivní znalost NJ v písemné i mluvené formě, min. B2
• velmi dobré analytické dovednosti a strukturované myšlení

Výhodou:
• praxe
• vzdělání se zaměřením na studia Logistika/IT
• vzdělání se zaměřením studia Logistika/IT - odborné znalosti z oblasti Logistiky

Náplň práce

Schiessl, s.r.o.

Velkoobchod s komponenty pro chlazení, klimatizace, autoklimatizace a tepelná čerpadla.

Více informací o společnosti naleznete na www.schiessl.cz.

Náplň práce:
• zodpovědnost za funkčnost skladového systému
• úzká spolupráce s administrátory a podporou v Německu
• vyřizování reklamací vybavení
• spolupráce na projektech z hlediska vývoje procesů a změn systému
• základní IT podpora uživatelů
• příprava podkladů a analýz MS Office
• řešení běžných systémových požadavků provozu
• aktivní podíl na vývoji procesů a nastavení systému

Nabízíme

• práci na HPP v jednosměnném provoze, pondělí - pátek
• možnost profesního růstu
• služební auto i pro soukromé účely
• zázemí prosperující společnosti s dlouhodobou historií
• stabilní zaměstnání
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• po zapracování možnost práce z domova

Nástupní mzdové ohodnocení až 80 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Cheb

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: milos.hurajcik@schiessl.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 725 812 299 - Miloš Hurajčík.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391