Projektant - elektro praxe není nutností Liberec

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

27000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Projektant Liberec

Firma:

BE ON TOP s.r.o.

Požadavky

- SŠ vzdělání (ideálně v elektrotechnickém oboru, ale není podmínkou)
- Zkušenosti s prací v CAD systémech výhodou, ale ne nutností
- Aktivní a zodpovědný přístup k práci
- Chuť dále se vzdělávat

Náplň práce

Hledáte příležitost, kde můžete své technické znalosti uplatnit na maximum?
Přidejte se k našemu týmu jako Projektant a podílejte se na tvorbě a úpravě projektové dokumentace, návrzích rozvaděčových skříní a rozvodů VN a NN.
Budete mít na starosti vedení pomocné dokumentace, která zajistí přehled o zpracovaných projektech a zapojíte se do realizace individuálních projektů na základě poptávkového řízení.
Pokud jste připraveni na nové výzvy, rádi o vás uslyšíme!

Nabízíme

- Přátelský kolektiv v rodinné firmě
- Vzdělávání, školení
- Týden dovolené navíc
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Firemní akce

Kontaktní osoba:
Kateřina Doubová
Mobil: +420 734 488 091