Jednoduchá práce s nástupem ihned - Kopřivnice Frenštát pod Radhoštěm

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

21500 - 25000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Nový Jičín

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

* Manuální zručnost a pečlivost
* Zodpovědný přístup k plnění úkolů
* Dobrý zdravotní stav
* Spolehlivost a schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Zkušenost s galvanickou výrobou je výhodou, ale rádi zaučíme i bez praxe

Náplň práce

* Navěšování a příprava dílů pro galvanické pokovování
* Manipulace s kovovými díly na závěsná zařízení
* Kontrola kvality povrchu a finálních produktů po pokovování
* Dodržování bezpečnostních a pracovních postupů
* Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Nabízíme

* Práci v malé firmě s přátelskou atmosférou
* Mzda od 21 500,- až 25 000,- Kč
* Stabilní zaměstnání s jistotou dlouhodobé spolupráce
* Odpovídající mzda, včetně bonusů za výkon
* Zaškolení pro nové zaměstnance
* Firemní benefity (např. příspěvky na stravování )

Poznámka

Zavolejte na telefonní číslo 800 720 682 BEZPLATNÁ LINKA kde Vám rádi zodpovíme více informací.

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková
Mobil: +420 608 810 936